| Larisaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fete... Cand aveti prima intalnire cu un baiat sunteti de acord sa ma sarutati cu el direct? adica asa la prima intalnire? big grin Mie nu mi se pare normal.

11 răspunsuri:
| GabiiHaș a răspuns:

Pai,daca el chiar vrea sa te sarute, saruta-l!
Ca sa stii cand vrea sa te sarute :
1. Daca iti priveste buzele, ASTA VREA.
2. Daca te priveste fix in ochi, ASTA VREA.
3.Se uita la tine si clipeste mult, se indreapta spre tine..Acum sunteti 'nas in nas' ..Atunci saruat-l!
Mi se pare normal,daca va placeti unul pe altul, vine sarutul, tinutul de mana, si apoi gata! Sunteti un cuplu! Nu evita sansa asta!
Greseala asta am facut-o si eu, te rog eu mult, fa-o!

| Larisaaaa explică (pentru GabiiHaș):

Si mie mi se pare normal daca il plac si el pe mine, dar nu este ceva normal pentru mine dupa ce ne vedem pentru cateva minute de imbratisari sa ne si sarutam. Adica eu ma astept dupa cateva intalniri sa facem si acest pas... asta e parerea mea.

| Larisaaaa explică (pentru Larisaaaa):

Multumesc mult pentru raspunsuri :*

| alexsok a răspuns:

Sincer nu imi place raspunsul pe care l-ai primitt de la celalalt om eu zic asa ca nici ce a zis el nu-i gresit darorice fata are mentalitatea ei si telul eiin viata deci trebuie sa faca cum crede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici mie.Adica daca abia il cunosti si inca nu ai avut primul sarut, pastreaza-l (pe sarut) pana vei fi sigura ca este pentru el.Primul sarut ar trebui sa fie ceva important pentru tine.Nu-l oferi oricui! Chiar daca ai mai sarutat pe cineva pana acum, nu mai face asta de la prima intalnire! Aici e vorba de respectul de sinewinking!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Gunoi a răspuns:

Nu-s fata dar depinde ce gen de baieti cauti..nu prea e bine sa te saruti la prima intalnire pentru ca nu dupa mult timp cuplurile se despart si baietii le plac fetele care nu se saruta din prima intalnire (gen greu de cucerit-bine nu foarte). Gandeste-te ce s-ar intampla daca toate fetele s-ar saruta la prima intalnire se termina intr-o relatie de harem 10 fete pe un baiat

| Mirela77 a răspuns:

Din moment ce iti place baiatul de ce sa nu te saruti? Ca doar nu faci sex! Eu una tin minte ca era semnul cel mai clar la prima intalnire ca baiatul chiar te place.Sau am inbatranit eu de tot?:-D:-D:-D

| strawberrycool14 a răspuns:

Normal ca nu! Trebuie sa-l cunosc intai si sa vad daca nu-i vreun golan care m-ar lasa balta dupa sarut!

| laptelaperfuzii01 a răspuns:

Nu e neaparat dar daca cei 2 indivizi se cunosc de mai mult timp si deja s-a stabilit o relatie de prietenie cel mai probabil nu o sa mai aibe rabdare si o se sarute la prima intalnire. Depinde de fiecare persoana

| Taiby a răspuns:

Nu ti se pare normal pentru ca esti "virgina" si ai putin respect de sine si inhibiti...