| mardeamor a întrebat:

Vreau cand ma vad cu iubitul meu sa ii arat cat il iubesc. dar nu ma pricep prea bine si nu ma vad cu el decat 5 minute seara cand vine de la munk afara.cum sa ii zic.cum sa ii arat prin gesturi simple sa il sarut si dk da cum? sa ii arat ca e cea mai importanta persoana din viata mea.mersi multlove struck

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

E foarte frumos sa fii indragostit.cred ca e cel mai frumos lucru care ti se poate intampla.ca sa-i arati pr tau ca`l iubesti ar trebui sa incepi cu lucruri mici.stiu eu poate un mesaj dimineata(ca sa stie ca primul tau gand cand te`ai trezit a fost el)vorbeste`i diferit de cum le vorbesti pr tai, fii dragastoasa(dar nu genu enervant pentru ca se sperie si fuge:-H)sa-l privesti cu dragoste, sa-i nu`i dai motive de gelozie, sa-i spui ca`l iubesti, sa-i spui ca nimeni nu-l poate inlocui(in mai putin cuvinte sa-i oferi siguranta), sa-ti aduci aminte chestiile importante pentru el, sa te interesezi de lucrurile care`i plc muult tare si sa citesti ceva despre ele-va fi impresionat ca te intereseaza plus ca veti avea despre c vorbi )si inu in ultimul rand sa-l iubesti love struckaja cum e. nu incerca sa-i schimbi trasaturile de caracter chiar daca poate unele te deranjeaza, aminteste`ti ca asa cum e el, asa, te-a facut sa-l iubeste nebuneste.

Mult succes!love strucklove struck

| AnonimA a răspuns:

Buna

pai spune-i ce simti orcine s-ar bucura daca ar auzi niste cuvinte de genul acesta "Te iubesc si daca m-as desparti de tine nu stiu ca as face nu stiu ce s-ar intampla cu mine"

ia-l in brate alintal fa-l sa se simta iubitkisskiss

si 5 minunte nu e cam putin sa te vezi cu el?sad

orkm bafta:*

| snowflake a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa ii arati acest lucru, important este sa ii arati ca esti langa el la nevoie happy, asa nu egaleaza cu nici un gest happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te vezi cu el 5 minute atunci nu este iubitul tau, poate tu il iubesti dar nu se numeste iubitul tau, daca ar fi, ar petrece mai mult timp cu tine