| mardeamor a întrebat:

Vreau cand ma vad cu iubitul meu sa ii arat cat il iubesc. dar nu ma pricep prea bine si nu ma vad cu el decat 5 minute seara cand vine de la munk afara.cum sa ii zic.cum sa ii arat prin gesturi simple sa il sarut si dk da cum? sa ii arat ca e cea mai importanta persoana din viata mea.mersi din sufletlove struck

1 răspuns:
| blabla5532 a răspuns:

Spune-i cel mai mare secret al tau. sau o intamplare care tea marcat. privestel in ochii ia-l de mana si spune-i ce simti