| anonim_2270 a întrebat:

Buna :*... m-am indragostiti d un baiat mai mare decat mine. vreau sa ii arat ca il iubesc mult dar fara sa-i spon...[ii spon numai daca m intreabawinking] cum s fac asta? ce gesturi sa am? love struck sau ce sa fac? dau fundita pup

4 răspunsuri:
| AndreeaaaaX a răspuns:

Esti aceeasi persoana la care am mai raspuns acum 5 minute...La o intrebare asemanatoareebig grinlaughing...Deci tie chiar iti place tipusmug

bvo:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te duci in lumea larga cu el

| mira_5804 a răspuns:

Cred ca e destul sa-l saruti odata. dar aici depinde si citi ani ai tu, cred ca nu esti mai mica de 18 ani. Ca daca da atunci el e pedofil.

| miki96 a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa ii zambesti mereu cand swe uita la tine adica mai dess sa il ajuti cand are nevoie sa vorbesti cat mai mult pe mess (daca ai id lui) sal int ce fel de fata iti plk lui adica care e genu lui mrg eu asa zice ca functioneaza :X:* funitzasmugsmug