| anonim_4396 a întrebat:

Vreau neaparat sa-l fac sa se intoarca la mine. El e cu fosta lui prietena acum, si ne-am despartit(mi-a dat papucii de fapt)din motiv ca l-as fi mintit.Eu cred ca inca tine la mine, si ca ma vrea inapoi, dar e foarte orgolios, ambitios, nu da inapoi, chiar daca-si calca pe sentimente.
Dar totusi, orice nas isi are nasul, deci, aveti idee cum il fac sa se intoarca la mine?

4 răspunsuri:
| iubi_duby75 a răspuns:

Gasesteti si tu pe altul. si fa-l sa creada ca e mai bun ca el happy alfel el va fi foarte gelos si v-a incerca sa-ti dovedeasca ca nu este acela mai bun ca elwinking. merge intotdeauna happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred ca merita, sa suferi pentru el,, doar trebuie sa uiti. dar daca iubesti, fii mereu in ochii lui, fa asa ca sa te vada mereu,, crede-ma ajuta.

| Sparkzz a răspuns:

Dragutza eu cred ca ar trebui sa treci mai departe adica i mean next nu merita osteneala... daca el tia calcat pe sentimente fiind cu alta si nu i-a pasat ca tu suferi atunci adio! cauta un alt baiat care chiar sa te merita si uita de asta parerea mea acum faci ce vrei... orice decizie ai lua sper sa fi fericita happy byezzz

| darkvampire a răspuns:

Tu chiar crezi ca totul se invarte in jurul tau, nu-i asa? si ce daca e cu fosta si de cand te iei tu dupa propriile pareri? si apoi nu ti-e rusine sa intervii peste o alta relatie?