| EuTeIubescBa a întrebat:

Vreau niste status de inima franta, de durere. nu stiu, oric trist. sunt distrusacryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying(((

4 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Nu te mai umili prin statusuri. Chiar vrei sa stie toata lumea ca esti distrusa? Invata sa fi tare atunci cand pierzi, nu lasa pe nimeni sa vada ce este in interiorul tau pentru ca toti iti vor afla punctul slab. Fi tare si pune la status ca esti fericita. Invata sa zambesti atunci cand sufletul iti plange.Si lupta pentru ceea ce iti doresti cu capul si cu inima, nu cu statusuri pentru ca nu ii va pasa acelui baiat de un status. Bafta

| Crazyfish a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Bravo,girl!
Imi place cum gandesti!

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru Crazyfish):

Multumesc!

| Crazyfish a răspuns:

O inima ai si-o singura coloana vertebrala!
Bravo!