| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Vreau parerea fetelor!
Daca un prieten care va trimite mesaje cam des v-ar spune ca are sentimente pentru voi, cum ati reactiona? Voi dandu-va seama de asta din comportamentul lui, practic doar spune ceva ce deja stiati... Ar strica cumva relatia de prietenie?

2 răspunsuri:
| sweetangels a răspuns:

Daca vrei sa fii cu el impreuna, o sa fie ceva frumos mai ales la inceput laughing daca nu, ii spui frumos ca nu vrei sa stricati ce aveti acum. si punct, inapoi in friendzone, amice

| MissJJ a răspuns:

Depinde de ceea ce simte fata, daca si ea este atrasa de baiat relatia de prietenie se transforma intr o relatie de dragoste, in caz contrar se va distanta de el o perioada. Nu risti, nu castigi!