| Andreea_2764 a întrebat:

Vreau sa aflu povestiile voastre de dragoste... cea mai frumoasa pov.primeste funda+vot la fiecare:X

Răspuns Câştigător
| delisa a răspuns:

Buna! Sunt impreuna cu prietenul meu de 4 ani jumatate! Parintii mei nu sunt de acord cu el! In tot acest timp neam ascuns sa zicem asa! Dar acum nu ne mai putem ascunde pentru ca din rodul dragostei noastre va iesi un ingers! Dupa 4 ani jumatate vom avea un copilas! Am trecut impreuna prin multe pot sa zic foarte multe! Am si fugit de acasa ca sa fiu cu el! Am facut multe nebunii impreuna! Ne iubim foarte mult! SI multa lume nea invidiat! Mai ales cand vad ca a trecut atata timp si tot impreuna suntem! La inceput au fost multe zvonuri si chestii pentru ca sa ne despartim! Dar impreuna am trecut peste si nu am bagat in seama nici vorbele lumii nici ca parintii mei nu au fost de acord! Am avut multe certuri in familie pentru el dar toate au trecut! Adica va mai fi una cand vor afla parintii ca sunt insarcinata dar pentru el si pentru copilasul nostru sunt in stare sa fac orice! Te pup!

2 răspunsuri:
| Galiutza a răspuns:

Heh e lunga sper ca vei avea rabdare sa citesti. Povestea mea a inceput pe data de 16 mai 2010 atunci am vorbit priam oara cu el, a fost dragoste la prima vedere am vorbit pe net, si peste 2 zile i-am zis sa vina la scoala sa ne vedem,era repauza si a intrat pe usa,am ramas fara cuvinte,stiam ca are ceva deosebit ce nu avea niciunul,tot in acea zi seara am iesit,a fost minunat,nu am stat mult deoarece parintii nu imi permiteau, cind am ajund la mine la poarta am stat imbratisati pina cind mi sau inmuiat picioarele xD si l-am sarutat pur si implu pe buze(nu sarut frantuzesc). iesem seara de seara, si intr-o zi data de 24 mai mai precis i-am zis prima oara ca il iubesc, si tot in seara aia ne-am sarutat cu adevarat credeam ca e un vis, ne-am despartit din pacate peste ceva timp pe 4 iunie, si pe 7 era ziua lui, din motiv ca credeam ca inca tin la fostul iubit. dupa ce m-am despartit de el m-am intilnit cu ff multi baieti.dar mereu gindul era la el, am facut cea mai mare greseala din viata mea m-am dezvirginat cu unul dintre cei mai mari dusmani ai lui am regretat ff mult si m-am despartit de ala.pe data de 3 august el ma catat i-a zis ca ii era dor de mine si am iesit in seara aia pur si simplu ca prieteni el inca nu stia ce schimbare s-a produs in viata mea,m-am mai intilit sa zic asa cu un baiat cam o saptamana, in acel timp intto noaptea la disko am iesit cu el ( il cheama Pavel au uitat sa ziC) am iesit cu el afara si am baut niste Festivaluri si am ametit, m-a vazut de brat cu el baiatul cu care m-am conbinat si a 2 zi i-a zis baiatului cu care ma intilneam si ne-am despartit,m-am intilnit cu Pavel o luna a fost miraculos eram cea mai fericita din lume caci ma iubea si il iubeam,dar nu e totul roz caci a aflat ca m-am conbinat cu ala,si ne-am despartit,sa intilnit cu cea mai buna prietena a mea a fost o lovitura grea pentru mine,ei s-au despartit dupa un timp, am iesit eu cu el si mi-a zis ca orice sar intimpla el mereu va fi linga mine ma iubeste dar nu vom mai fi impreuna deoarece m-am conbinat cu altul, eu ies cu el 1-2 ori pe luna ne comportam de parca am fi un cuplu (pe ascuns) nimeni nu stie,nici nu vrem sa shie cineva deoarece nu sint de acord cu asta,il iubesc la nebunie el pleaca departe si nu ne vedem mult timp dar tot il iubesc si fac orice ca sa nu ma uite,nu-i permit asta,dar oricum orice sar intimpla mereu la mine va veni (cuvintele lui) precizez ca am avut foarte multe certe de alea de proportii mari si inca mai vorbim,cu cite fete el s-a certat cu nici una nu vb, doar cu mine, aceasta e iubirea adevarata! sper ca ti-a placut happy

| missdidixu a răspuns:

Buna:*A inceput acum un an si2luni,eram intr-un magazin cu niste prietene si ma plictiseam foarte tare ca una din ele se uita de mai bine de o ora la sandale asa ca ma fataiam din magazin afara si tot asa...cand sa intru in magazin el era in usa si am intrat in elblushing s-a uitat asa ciudatat a vrut sa zica ceva dar apoi s-a dat laoparte.cand am iesit iar era cu 2 prieteni de ai mei (unu din ei e varu lui) si eu vruiam sa vb cu ei da el ii grabea(ma enerva la culmea) cand sa indepartat putin neama uitat amandoi in spate si ne-am privit in ochi:X a 2 zi la 12 noaptea m-a sunat varu lui sa ma intrebe daca vreau sa ii dea id meu si eu am acceptat(imi placea ca e putin rarait adoram sa vb cu el la tel ore in sir) asa ca am vb cu el pana la 6 dimineatalaughing)) in perioada aia am avut 2-3 zile probleme cu picioru si nu puteam sa ies din casa iar el vb cu mine ore in sir sa uit de durere si sa nu ma plictisesc:X apoi in ziua de paste ne-am intalnit (in primele clipe nu ne-am mai placut dar apoi:X:X:X ) si tot de atunci suntem imp:X la inceput eram rece cu el iar pe el asta il facea sa ii par mai interesantalaughing prima oara cand i-am spus te iubesc a fost din tot sufletu tremurand in bratele lui:X am fost alaturi unu de altu mereu si a stiut cum sa ma ajute mereu cand am avut o problema:X a stiut sa ma faca sa simt ca traiesc cu adevarat:X...