| RAY a întrebat:

Cred ca imi descopar latura feminima imi plac povestiile de dragoste, im puteti spune povestiile voastre personale de dragoste?

6 răspunsuri:
| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Intr-o noapte am plecat singur cam la 20 km departare de casa la un club la care cunoasteam barmanul. Am comnadat 10 shot-uri de tequila, a venit langa mine o fata blonda cu o suvita verde, parul lung si imbracata hip-hop o chema Giulia. Vorbeam cu barmanul, s-a bagat si ea in discutie, si-a comandat si ea tot 10 shot-uri si la fiecare shot dadeam noroc cu ea.Am vorbit cam 2 ore cu ea, ne-am imbatat, ea a platit toata comsumatia, incepusem sa ne sarutam, s-a facut tarziu si i-am zis ca trebuie sa plec ca daca mai stau nu mai am cu ce ma duce acasa. Mi-a zis ca nu e o problema ca ea a venit cu o prietena cu masina si m-ar putea duce ea acasa.Am mai stat am mai baut(am fost praf amandoi) si cand a fost sa plecam, soferita mi-a zis ca a intervenit ceva urgent si nu ma mai poate duce acasa, asa ca Giulia mi-a zis ca nu mai e mult pana dimineata si ca as putea ramane la ea. Am acceptat am mers la ea acasa unde a facut o limonada cu gheata mortala.Ne-am pus in pat ne tot sarutam am inceput sa ne dezbracam cu gandul sa rupem patul ala cand dintr-odata am traso putin de par si am ramas cu o peruca in mana. Femeia era tunsa la 4 si purta peruci...parul ei natural era brunet. M-am speriat foarte tare( am crezut ca am halucinatii de la iarba ce o culesasem de pe langa troia), am intrebat-o ce e cu asta, mi-a zis ca a avut un accident si ca nu are rost sa intram in detalii, am inteles si am continuat nebunia.Cand am pus'o in pozitia mama iedului am simtit un picior foarte rece, m-am uitat mai atent si am vazut ca era o proteza de la genunghi in jos.M-am oprit brusc am sarit din pat direct in haine si am inceput sa sun prieteni sa vad cine poate venii dupa mine. Mi-a zis un prieten ca vine el si ca ajunge in 20 de minute. In timpul asta m-am dus in sufrageria mi-am aprins o tigara si mai luam cate o gura din limonada aia.(imi trebura mana de mai aveam putin si spargeam paharul in dinti) A venit si Giulia plangand langa mine, a inceput sa imi povesteasca ca a avut un accident cu motocileta, cum ca abia' a supravietuit(in timpul asta avea o cheie de 10 in mana si strangea o piulita de la genunghi) Am inteles, ne-am mai calmat am mai fumat o tigare cu ea, eu m-am oprit din tremurat ea s-a oprit din plans, dar suspina din greu in timp ce ma ruga sa nu plec. A ajuns si prietenu ala al meu sa ma ia de acolo, batea la usa, Giuia nu vroia sa imi dea cheia, eu ma certam cu ea, ala batea la usa,, si tot asa pana din suspinat a stranutat Giulia o data si cand a stranutat a scuipat si o proteza dentara direct pe parchet. M-a luat paranoia 13 si am inceput sa strig pe acolo aia bufnise iar in plans asa stirba cum era ala dadea cu pumnii in usa, am reusit sa iau cheia de la Giulia care statea tot acolo pe canapea, si cand am dat sa plec Giulia m-a prins de mana si eu am tras atat de tare de mana incat am aruncat-o pe burta. Si ce crezi? Giulia avea silicoane si un silicon s-a spart cand a picat pe burta...pur si spimlu s-a spart o tata! Parca eram intr-un film horror din ala de ultima speta, am deschis rapid usa sa plec, tovarasu ala al meu s-a uitat de curios inauntru sa vada ce se intampla de tipam toti ca niste tampiti si gandeste-te ca el vazut direct o fata cu parul scurt fara dinti si cu o tata sparta pe jos, mai era si proteza dentara pe jos.Am plecat rapid de acolo, el a crezut ca eu beat am batut-o pe fata aia ata de rau, I am explicat pe drum ca de fapt totul a pornit de la 10 shot-uri, o fata frumoasa si o poveste de dragoste si a ras cam 3 luni pe subiectu asta.De la intamplarea asta mi-am tatuat pe coaste :"Ten shots of Tequila " si acum imi amintesc cu drag.

| vaporwave a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Am ras/10
zici ca-i de pe 4chan, doar ca-i lipseste greentext-ul

| AlexDFY a răspuns (pentru RIze1KDE1LuNA):

Ce.

| RAY explică (pentru RIze1KDE1LuNA):

Simt cum imi zboara tantari prin jurul capului mei cand te citesc asa romantica poveste,trista, drama, suspans, erotism incredibil, frumos man

| RevolutionX a răspuns:

Nu am!

| RAY explică (pentru RevolutionX):

Scrie si tu acolo ceva ma ca dau bautura gratis