| cocolino a întrebat:

Vreau sa am un penis mai lung, stiti o metoda sigura? Fara operatie...

Răspuns Câştigător
carla
| carla a răspuns:

Trage de el...batting eyelashes dar sa nu-l speli cu cocolino ca se face mic si pufos...

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista nici o metoda sigura. Majoritatea sunt escrocherii, unele doar iti iau banii, altele te pot lasa impotent. Multumeste-te cu cat ai, daca esti in limite normale (in jur de 10 cm in erectie) e absolut suficient pentru a satisface o femeie.

Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Www.clinica-estetica.ro
Chirurgia organelor genitale: ingrosare, alungire, implant penian

Fara operatie... mai greu! :(

carla
| carla a răspuns:

Cocolino..13 ...este de ajuns. Fii calm! Conteaza sa iubesti persoana respectiva si calitatea dragostei pe care o faci. Nu trebuie sa fii complexat. Scuze nu m-am putut abtine, mai inainte sa nu glumesc, cand am vazut ca id-ul este cocolino.

| Lexi a răspuns:

Exista renumita pompa...rezultatele sunt sigure si vizibile, dar uite care sunt partile negative: http://www.efukt.com/2364_The_Dangers_Of_Penis_Pumps.html

| ancootza a răspuns:

laughing) Carla...rolling on the floor)))!

| ancootza a răspuns:

laughing) Carla.....rolling on the floor)))...!!!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ii aia erectie? ca nu stiu bagama la id aalexutu35 si mai vbm acolo

| alehandro0785 a răspuns:

atirnati in fiecare zi cite o greutate, de cel putin 1kg

| cocolino explică:

Masoara 13 cm in erectie, dar vreau macar 17.