| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac sex pentru prima data acum la 22 de ani ca fată, ce sfaturi imi dați? Este adevărat ca dupa prima oară o sa tot vreau iar si iar?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
16 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai cu cine?

| brokxy a răspuns (pentru darrio2007):

Da,daca nu spuneam sa te oferi voluntarhee hee laughing laughing laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru brokxy):

Ai pus virgula gresit sau nu prea inteleg ce scrii?

| brokxy a răspuns (pentru darrio2007):

Nu înțeleg ce scriu.

| darrio2007 a răspuns (pentru brokxy):

Sa-ti traiasca virgula.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sexul se face numai intre persoane casatorite soț si sotie, ăsta este sfatul mărita te si după nunta faci cît sex vrei tu.

| ania a răspuns:

Ai fi mai fericita daca ai face sex prima data doar dupa casatorie.E adevarat ca daca incepi sa faci pe urma simti nevoia si e frustranr daca nu se poate. Vrginitatea e o libertate pretioasa, darul primit de la Creator pentru a fi daruit doar partenerului de cadatorie, asa aduce bucurie, altfel aduce vinovatie, BTS si nefericire pe termen lung

| mihai69 a răspuns:

Poate să doară sau nu. Depinde de mulți factori.
La fel și cu dorința de a repeta "acțiunea".
Sfaturi? Igienă, protecție și lubrifiant!

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| brokxy a răspuns:

**Nu în aceași zi că am auzit că doare. Mă refer în următoarele săptămâni***

| Willis a răspuns:

Tu calmă, relaxată, să îi spui partenerului ce simți și ce îți place.
Partenerul să fie. să fie,
Adică să nu fie cioban.
Foarte important este să o aibă tare, nu să i se îndoaie când trebuie să ți-o bage. Altfel se duce tot momentul frumos.

| gogugogugogu a răspuns:

Sfaturi? Protectie, relaxare, excitare si lubrifiant.
La ultimul semn de intrebare... depinde de partener, daca reuseste sa te faca sa-ti mai doresti. Dar nu fi ingrijorata daca o sa-ti doresti prea des, sexul curat nu dauneaza...

| Anuskaa a răspuns:

De unde sa stim noi ca tu o sa vrei sex iar si iar.

| orailibrail a răspuns:

Doare.
Dar depinde și depinde.
Dacă ai, acut parte de petting si penetrare cu degetele, de.mai multe ori, durerea va fi fff acceptabila.

Ptr ca, prin penetrare, s-aau produs microfisuri în himenul.
Iar canalul vaginul a fost lărgit.

Durerea este produsa și de diametrul fff mic al canalului vagonul mușchii find întinși forțat la primele penetrari

| TzacaliePastilaFemeilor a răspuns:

Ce viata trista ai

| petricatepisipetnderis69 a răspuns:

A-i voie doar in noaptea nunti