| UneRencontre a întrebat:

Vreau sa ii spun la o persoana ca inca mai simt ceva pentru ea, dar vreau sa stiu daca si persoana potrivita simte ceva pentru mine si nu stiu cum sa incep sa vorbesc. AjutoR!

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Incepi cu o intrebare!
Ii spui ca ai vrea sa iti spuna ceva legat de sufletul ei, mai exact, daca tu mai joci vreun rol acolo inauntru sau te-a scos de tot si te-a uitat...greu de spus, dar raspunsul e edificator!
Bafta.

| butt3rfly16 a răspuns:

O discutie deschisa si sincera este rezolvarea problemei tale.Nu vad o cale mai usoara si mai sigura decat sinceritatea.Incepeti o conversatie despre ce a-ti mai facut in ultima perioada, daca v-ati mai gandit la ce s-a intamplat si asa treptat poate ve-ti afla singuri ce este intre voi.Baftawinking

Răspuns utilizator avertizat
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Roaga un prieten de incredere, dupa pune-l sa intrebe acea persoana daca te mai place sau daca mai tine la tine, ma rog vezi tu, pentru ca nu stiu exact ce vrei sa faciwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te grabi poti pune o prietena buna de a ei sau un prieten de al tau sa afle, sau vorbeste cu persoana respectiva si adu subiectul

| nimicitorul a răspuns:

Da

| RzVq a răspuns:

E destul de simplu ii poti spune totul in fata si afli daca simte ceva pentru tine ori incerci pe ocolite si pui un prieten/prietene sa te ajute...

| vicky18 a răspuns:

Poti sa ii faci rost de id si sa incerci sa vorbesti cu el si sa aflii.Sau poti vorbi cu un prieten in care are el incredere ca sa il intrebe.Banuiesc ca aveti prieteni comuni.Succes!