| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa ii spun pe mess unui baiat ca vreau sa fiu cu el, nu vorbim, odata mi-a ridicat fusta, si a zambit la mine, cand ne vedem ne uitam unu la altu, si cand intrase el in curte, eram aproape de colt si cand m-am intors se uita la gard la mine, cum sa ii spun? Credeti ca ma place? Nu vreau direct. Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide!

Răspuns Câştigător
| jimime a răspuns:

Incearca sa vezi daca se uita dupa tine si in afara programului scolar. Fa asa fel incat sa afli prin intermediul cuiva cam pe unde umbla si ce face in timpul liber si "cazi" si tu din "intamplare " prin peisaj. Daca se uita la fel, atunci e posibil sa te placa. Cum sa'i spui ca vrei o relatie cu el? Nu e neaparat de spus in cuvinte. Cand iesi cu prietenii undeva, arunca'i si lui o invitatie si vezi daca accepta sa mearga cu voi sau nu. Daca va merge, tot timpul sa stai pe langa el si de fiecare daca can vezi ca se uita la tine, priveste'l in ochi si isi va da seama. In cazul in care te va conduce pana acasa, la despartire arunca'i un sarut pe coltul gurii "din greseala", normal si vezi cum reactioneaza. Daca zambeste, trage'l de maneca si saruta'l cu foc si sunt sigur ca nu te va respinge.
PS: Tot ce am spus e valabil in cazul in care el e timid (asta mi'ai dat de inteles din ce ai scris tu). Astept sa revii cu vesti proaspetetongue

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Poate k te place. vb cu el pe mess dar nu despre dragoste vb asa cf? cum e l sc? afla daca are pr si intreaba-l ce crede despre tine daca spune ceva si iti da de subinteles k te place intreaba-l. ps: esti o fata curajoasa bravo o sa ai mult de castigta in viata daca esti asa CE NU TE OMOARA TE FACE MAI PUTERNIK>

| aLiNtUshQa a răspuns:

NU! esti fata.nu trebuie sa ii spui.si daca nu te place, dar doar ride de tine? vreai sa suferi? fii mai indiferenta.baietilor le place sa cucereasca nu sa fie cuceritiwinking

| G3O1F4 a răspuns:

Din cate ne'ai spus eu cred ca te place.dar aparentele inseala.Eu te'as sfatui sa'l intrebi.Ca doar ce ai de pierdut.Dar sa nu fie mult mai mare decat tine ca dupa poate profita sau poate sa isi bata joc de tine. Sper ca te'am putut ajuta.:* Succes!

| Arghx3 a răspuns:

Tu esti genul de fata care, daca se uita un baiat la ea sau ii zambeste sau o ia la mistoo crede ca o place :d