| AnemonaP a întrebat:

Vreau sa ii spun pe mess unui baiat ca vreau sa fiu cu el, suntem vecini, cu cateva str. departare si nu vorbim, odata mi-a ridicat fusta, si a zambit la mine, cand ne vedem ne uitam unu la altu, si cand intrase el in curte, eram aproape de colt si cand m-am intors se uita la gard la mine, cum sa ii spun? Credeti ca ma place? Nu vreau direct.Sa nu-mi dati raspunsuri de genu:spune-i ca-l placi, spune-i fata in fata etc Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Cum pooti sa fi cu un individ care are apucaturi grosolane si mai mult decit atit chiar deviante in fine este alegerea ta.crying(

| GabrielaSandica a răspuns:

Sincer mai bine te uiti dupa alt baiat. Daca se uita dupa tine mai mult lung asta nu inseamna ca te place, mai ales ca ti a ridicat si fusta. Gandeste a rece situatia si o sa vezi ca e doar nesimtit.

| unul1 a răspuns:

Urata faza cu ridicatul fustei rolling on the floor! Pai nu o lua direct... problema ta este ca iti bati capul spunandu-i ca-l placi dar mai bine te-ai gandi cum ai putea face sa te apropi de el. Eu zic ca cel mai bine ar fi sa iesit la un suc, la o plimbare si incerci sa te apropi de el, sa-l atingi pe mana, lucruri din asteahappy. Mult noroc!

| Pinky13 a răspuns:

Păii. cred că întâi ar trebui să vorbești cu el, să mai vorbiți. și apoi la un moment dat, să-l întrebi dacă vrea să iasa cu tine la un suc, deși el ar trebui să facă asta...Șii vorbiți... și la un moment dat să-l întrebi cum te consideră iar apoi să-l întrebi dacă are prietenă, iar dacă nu are, întreabă.l dacă vrea să fie cu tine. Nu prea am fost folositoare, dar decât am încercat. Bye