| micutzadominatoare a întrebat:

Vreau sa ma ajute si pe mine cineva cu un sfat. am stat cu iubitul pe 2 luni si ceva, si ne-am certat deaorece eu l-am inselat, el nmu a zis nimic, dar dupa ce m-am auclcat cu el si eram virgina, sa indepartat foarte mult, dupa ce l-am facut sa sefere foarte mul s-a schimbat a zis ca eu l-am schimbat, intr-adevar am gresit foarte mult si eu dar totusi nu trebuia sa se indeparteze asa de mult, si acum eu mi-am calcat pe orgoliu si i-am spus sa ne impacam si a spus ca nu poate in secunda asta deoarece trebuie sa se linijteasca si sa se gandeasca, si ca vre a s ane impacam dar nu acum, peste o zii doua, si eu nu pot s amai sufar o zii doua il iubesc foarte mult si nu stiu daca el ma iubeste cum il iubesc eu... la incepout ma iubea enorm dar eu nu am stiut cum sa tin de iubirea lui, voi ce credeti? ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Cred ca trebuie sa astepti. Acum... dupa ce ai gresit nici macar nu ii poti accepta dorinta de a sta sa se linisteasca? Nu mai insista ca baietilor nu le plac fetele obsesive. Ti-a spus sa astepti nu? De ce nu astepti? Asta este... acum trebuie sa suporti consecintele. Intr-adevar toti gresim, dar toti suportam consecintele. Fa si tu la fel ca noi, asteapta! happy

11 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Eu cred ca esti o panarama si ca ai noroc ca nu ti-a dat jet de tot si ca ti-am ai dat o sansa. Daca eram in locul lui te scuipam si te trimiteam acasa. Cum ai tupeul sa ai pretentii in ceea ce priveste iubirea pe care ti-o poarta tu parasuto?

| crysty08 a răspuns:

Auzi hai sa iti spun ceva noi baieti avem multa vrajeala putem face o fata sa creada ca o iubim la nebunie neam sinucide daca neam desp dar nu e asa poate tinem la ea sau o iubim dar nu chir asa sunt uni baieti care fac fetele sa creada ca le iubesc dar nu tin d eloc al ele pentru ca fetlor puneeti prea repede botu l vrajeala faptele nu vorbele:d vorbele trebuiesc insotite de fapte

| Byuska a răspuns:

Baram daca il inselai cu 1 dar cu 2.pacat de baiat l-ai facut sa sufere.eu una zic ca meriti ce ti-a facut ca s-a culcat cu tine si dupa aia incet incet sa indepartat de tine.mie una nu mi-ar placea sa imi faca un baiat asa dar ti-ai facut-o cu mana ta.cine te-a pus sa te pupi cu alti? sigurat el nu te-a pus.altadata sa te inveti minte sa nu iti mai inseli parteneru ca nici tie nu ti-ar place sa te insele.succes in alta relatie ca nu cred ca iti mai da o sansa.P.S ce tie nu iti place altuia nu ai facehappy

| raulfeel a răspuns:

Are dreptate "thereforyou" in raspunsul ce ti l-a dat. Esti o panarama. Deci nu te mai vaieta atata si suporta consecintele faptelor tale. Alta data sa te inveti minte.

| Kry_9749 a răspuns:

@thereforyou : sunt deacod cu tinewinking tot respectul

| micutzadominatoare explică:

l-am inselat puipanduma cu doi baitezi nu altceva happy

| Maxxie a răspuns:

laughing) eu faceam accelasi lucrcu cu thereforyou

| Cassandra a răspuns:

Dupa parerea mea, daca il iubeai cu adevarat nu il inselaibig grin...

oricum, ai rabdare.

lasa. l sa se gandeasca, pentru ca daca hotaraste prea repede sa va impacati e posibil ca dupa sa realizeze ca nu mai tine la tine si iar sa te faca sa suferi.

succes mai departe...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te impustilaughing)

| anonymusss_4604 a răspuns:

Eu zic sa l mai inseli de cateva ori[bune]si apoi intreaba l dc s a racit relatia dintre voi.

| Gabriela_4449 a răspuns:

L-ai facut sa sufere acum suferi si tu. O meriti din plin!