| yile a întrebat:

Vreau sa ma ajute si pe mine cineva fac tratament cu polygynax si trebuia sa imi vina ciclu si nu mi-a venit stie cineva daca se poate sa nu iti vina in timp ce iesi aceste ovule?

3 răspunsuri:
| BraticeviciBogdan a răspuns:

Ce-ar fi sa vb tu cu domnul doctor despre tratamente? Crezi ca cei de pe site-ul asta stiu mai multe sau mai bine decat domnul Doctor?

| yile explică (pentru BraticeviciBogdan):

Nu cred ca stiu mai multe dar sunt foarte stresata tratamentul nu l-am terminat si nici nu stiu ce sa mai fac sa il continui sau sa-l opresc. vroiam si eu o parere sau un sfat ceva.

| BraticeviciBogdan a răspuns (pentru yile):

Cel mai bine afla parerea si sfatul doctorului, parerea mea...