| Chimilica a întrebat:

Vreau sa-mi raspunde-ti sincer la tot. Multumesc anticipat.
Am vorbit cu cel pe care il plac astazi pe messenger.
I-am spus : Mi-a luat mult ca sa imi fac curaj sa te intreb. Tu ma placi sau nu?
El a spus : Putin asa. Esti prea mica, mie imi plac fetele de clasa a 10 -a a 11-a, etc. Nu vreau sa iti fac sperante.
I-am spus ok.
Prietenele mele tot cred ca el ma place.
Adica atunci cand vine cu scuterul pe undeva inainte sa se duca la prietenii lui opreste la mine si ma intreaba ce faci? se uita la mine asa frumos. cand e prin oras vine ma ia in brate imi face cu ochiul imi zambeste. cand rad cu fetele se uita insistent la mine crezand ca eu nu il vad. Ma place sau nu? Ce se intampla? Funda+ Vot

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te place, dar stie ca esti prea mica. Nu stiu cati ani ai, dar daca cumva esti prea mica in general pentru baieti (adica sub 16 ani), inseamna ca ii place de tine, dar detesta faptul ca umbli dupa baieti la o varsta nepotrivita. Asta este un defect serios si nu-ti face cinste. Astfel, nu poate avea o relatie cu tine si fiindca esti prea mica (si ar fi anormal) si fiindca ai un comportament nepotrivit (si l-ai face de rusine).

| cOnTexT a răspuns:

Ce prostii puteti sa spuneti toti laughing

| dreamygirl a răspuns:

Eu zic ca ti-a raspuns sincer...

| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Da tarcoale lupul pe langa oite. cam asa e si cu tine. Fii atenta ca te place doar ca arati super. Ca cei din ziua de azi. cam asa sunt si nu ca eu nu as fi. dar baba frumoasa si copil cuminte. NEVER! deci tu lasa de acum sa faca el pasul si chiar. si chiar de simti ceva pentru el. trateaza-l cu indiferenta si sigur da rezulate si siiiigur se v-a observa daca te place ca persoana in totalitate sau doar pentru fizic pentru un amor.

| Nikcoletta a răspuns:

Este posibil sa te placa doar ca esti putin mai mica mica si asta inseamna ca poti fi virgina! deci... ai grija poate asta si ii place la tine!

| friday a răspuns:

Pai a zis el sa nu iti faci sperante.deci nu iti face.
Mai bine uita`l.

| Faun a răspuns:

Daca ti-a raspuns ca esti prea mica nu sunt foarte sigur ca te place.
Nu iti pierde speranta happy Vorbeste cu el, cunoasteti-va mai bine... poate vrea sa fiti doar prieteni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca te place, dar ca ii este teama ca esti prea mica. Ii este teama de ce va spune lumea probabil.
Parerea mea.tongue