| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi ziceti tot despre sex. Adica ce sa intampla daca ejaculezi in anus, sau un vagin... Unde ejaculezi sa faci copii, poate in ambele. Nu stiu nimic. Dezvirginarea cum se face? Se intampla dintr-o data sau dupa 1 minut sau mai mult timp. De ce nu vor fetele sa faci sex? Ce accepta mereu fetele, ce le face sa le convingi sa faca sex?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

1. daca ejaculezi in anus nu se intampla nimic.
2.in vagin, sunt sanse sao lasi gravida.
3.dezvirginare=primulcontact sexual 1 singura data.
4.pentru ca vor sa fie sigure ca sunt iubite si ca nu o sa le paraseasca nimeni.
5.le demonstrezi ca le iubesti si ca pot sa aiba incredere in tine.
Funda?happy

6 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Mell1321 e foarte sincera eu am cam aceeasi varsta si nu am inca scene obscenebig grin

| anonim_4396 explică (pentru Brâncuşi):

Sunt baiat am 14 ani straight face

| SakonSIUkon a răspuns:

Mai bine nu sti.

| Mell1321 a răspuns:

laughing wow, minorule si perversulelaughing, esti doar pe interes, a? numai sex vrei, hmmm parca esti toti fostii mei prieteni laughing.Ei bine pentru inceput important e sa folosesti prezervativul pentru a evita o sarcina sau bolile pe care toata lumea le evita. Daca ejaculezi in anus nu poate sa ramana insarcinata. Daca ejaculezi in vagin fara prezervativ, clar ca ramane insarcinata. Daca vrei copii laughing iti recomand sa ejaculezi in vagin, dar cum esti minor inca, nu cred ca vrei sa ai de a face cu asa ceva laughing.Dezvirginarea...hmmm, dupa ce esti erect, excitat deci iti este penisul la nivelul marii laughing, si mai ales dupa ce ai excitato pe tipa (ai de lucru cam 15-20 de minute pentru ca fetele ajung destul de greu la orgasm si frumos ar fi din partea ta, sa ii oferi si tu aceeasi placere pe care ti-o ofera si ea ), dupa ce nu mai poate atunci iti introduci penisul in vagin, daca esti virgin si ea virgina, o sa o doara si cel mult probabil o sa te cam chinuiesti si tu si o sa te doara, dupa ce ai introdus penisul faci miscari lente in fata in spate si tot asa laughing, uita-te la filme porno si o sa inveti ceva miscari. De ce vor fetele sa faca sex? Ca asa ne-a dat dumnezeu sa ne demonstram iubirea unul fata de celalalt, cand doua persoane se unesc si compun una singura.Ce le convinge, ar fi sa o surprinzi cu flori, o inghetata, o iesire in oras, sa ii demonstrezi ca tii la ea, ca o iubesti, si atunci poate daca simte la fel tipa pentru tine, o sa accepte.Iti dau un sfat : Nu insista ca s-ar putea sa primesti palme cat tine de mari, sau sa nu o mai vezi niciodata pe tipa.Si mai mult le convinge bautura cand sunt cam inconstiente si nu mai stiu de capul lor, dar nu iti recomand sa faci asta ca nu e frumos.

| Mihai118 a răspuns:

Mai cresti, te mai documentezi si toate la timpul lor!