| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va intreb.Ce parere aveti despre clipul video din linkul din descriere?

https://www.youtube.com/watch?v=8MJ84GRIbNk

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dragul meu, lasa filozofia pentru cei cu mai multa pregatire in domeniu. Si gramatica este o problema pentru tine: "acei prieteni falsi sunt acei prieteni care...". Asta este o repetitie de cuvinte nepermisa in gramatica. Puteai sa zici "prietenii falsi sunt acei amici...".
Stiu ca o sa te superi. Ai mai multe videoclipuri de genul si nu cred ca-ti va place cand cineva le va gasi si va rade de ele. Fa ce vrei!

| GeorgeMihai a răspuns (pentru Salontanul):

Prietene, nu sunt eu cel din clip, nu e contul meu, ci doar am vazut clipu pe net si mi s-a parut interesant si de aceea am decis sa va intreb si pe voi daca va place.

| GeorgeMihai a răspuns (pentru Salontanul):

Si apropo prietene, tu esti pus special ca sa critici ce se posteaza.Roata se va intoarce.Ce-ar fi sa te jignesc si eu pe tine, asa cum tu jignesti o persoana? Si da am spirirt civic sa iau apararea si altora.Nu sunt ca un hater care sta si critica pe toata lumea pe TPU!

| Salontanul a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Atunci, Ok. Parerea mea: nu sunt bune. Am mai vazut un videoclip de la aceiasi persoana.

| Salontanul a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Nu te-am jignit. Jignit este cand il facipe unul "lesinatura" si atunci dovedesti cat esti de nesimtit. Si, da. Critic prostii si analfabetii. Dar 70-80% din raspunsurile mele sunt in alte domenii: informatica, tehnologie, etc. Vad ca raspunsurile tale sunt cele generale, de complezenta. Se pare ca nu ai cine stie ce pregatire! Ca o "lesinatura, lesinata" (ca sa-l parafrazez pe prietenul tau iubit).

| Ragnarøk a răspuns (pentru GeorgeMihai):

Are toata indreptatirea sa jigneasca autorul videoclipului pentru ca transmite idei sub-mediocre pe un site public. Si vezi ca e o diferenta dintre a avea spirit critic si a fi hater. Si e una foarte semnificativa. Ca tu esti tolerant si sustii cele mai retarde manifestari de la adolescenti pusi pe fapte marete e imposibil de negat, dar asta nu inseamna ca personajul tau merita glorificat.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Mie personal nu imi place. Poate e un tip minunat,dar nu vad ca isi face munca in asa fel incat sa-mi transmita mie ceva informatii folositoare. Daca ar avea ceva camera mai profi, un vocabular mai ok, vestimentatie, etc, etc.Intelegi?