| Martin22 a întrebat:

Vreau să vă întreb ceva, fetelor. Ce simțiți (fizic) când un băiat ejaculează în voi? Ce senzație aveți?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu simtim nimic, nu avem nici o senzatie!
Pentru ca noi nu putem simtii, ceea ce doar corpul tau simte!
la fel cum nici tu nu simti cand avem (sau nu avem, sau ne prefacem ca avem) orgasm.

| Martin22 explică (pentru Violleta2022):

Vorbiți serios? Nu simțiți nicio căldură, ceva? Alte fete spun că simt o căldură intensă, în funcție de cât de puternic erupe băiatul happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Martin22):

Mai baiete, tu cnfunzi oragasmul tau, cu cel al femeii.
Normal ca simtim o caldura si placere cand avem noi orgasm, nu cand aveti voi, baietii!

Tu simti ceva cand avem noi orgasm?
Ma indoiesc... pentru ca nu traiesti in pielea mea, deci, imposibil sa poti simtii in locul meu.

| Martin22 explică (pentru Violleta2022):

Nu ai înțeles... Unele fete declară că, în momentul în care băiatul își dă drumu în ele, ele (fetele) simt o ușoară senzație de căldură, din cauza spermei, care este caldă. Sunt curios, tu nu simți nimic când partenerul tău se termină în tine? Sau probabil prietenul tău e prea bătrân și nu dispune de o cantitate suficientă de lichid seminal, încât tu nu simți mai nimic.
Încearcă o dată cu un băiat mai tinerel, poate atunci o să simți happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Martin22):

Total neadevarat!
Chiar daca cele 5 grame de sperma, ca nu-s mai mult de 1-2 linguri este calda, nu poate sa simta nimic, pentru ca vaginul femeii este chiar mai cald de atat. Deci, ceea ce declara alea, habar nu au ce spun, pentru ca-i imposibil sa simti sperma barbatului!
Ce poti simtii, este cand el se agita sa ejaculeze si poti ghicii ca se termina, dar nu poti simtii nimic in vagin, ca nu-s pietre sa cada acolo.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Simt cumble cresc șansele de a avea un puradel.

| AndreeaSexoasa69 a răspuns:

Eu n-am simtit nimic