| SunshineSunrise a întrebat:

Vreau sa va spun povestea mea actuala. Am 17 ani iubitul meu are 21 de ani și suntem împreună nu de mult timp, dar s-a aprins ceva intre noi doi care s-ar putea sa se stingă de tot. De ce s-ar aprins ceva intre noi? El e diferit dintre toți băieții cu care am fost, iubește cu adevărat chiar nu știu cum sa descriu grija și dragostea lui pe care o poarta. De ce s-ar putea sa se destrame? Pentru ca a intervenit fratele lui mai mic de 19 ani pe care am pus ochii. Am pus ochii pe el din cauza lui, blestem ziua în care iubi mi-a făcut cunoștință cu el ca sa ieșim afară când el muncește. Ne iubește el pe amândoi mult a zis ca îi taie picioarele și mâinile dacă se ia de alcool și droguri ( a fost o perioada când a vrut sa facă asta ) În fine de când îl cunosc pe fratele lui am început sa mă răcesc de iubi, am început sa prind sentimente pentru el, am încercat sa îl ajut de multe ori pe fratele lui...parcă mai mult decât pe iubi straight face Da, merit judecata, merit înjurată acum dar hai sa nuwinking Sunt într-o situație foarte naspa deoarece situația asta m-a determinat sa încerc sa mă sinucid. De ce? Pentru ca eu cu fratele lui ne înțelegeam bine și făceam o caterinca maxima și s-a mai răcit de mine și îmi vorbește și nasol de când i-a zis iubi ca mă sâcâie prea mult la cap, deși eu nu consider ca mă sâcâia la cap, deloc! crying Se baga și el ca musca în lapte, m-am certat cu el pe tema asta și l-am amenințat ca îl las și pentru prima oară în viața lui a plâns pentru o fata, a plâns doar pentru ca i-am zis ca îl las, în hohote. El e genul de tip care e tare pe el, nu e fraier, știe sa reacționeze ( în anturaj sau pe strada ) dar sentimental e foarte sensibil. Da, genul ăla de tip, știți ce zic? Dar nu știu ce sa fac, nu-mi pot domoli sentimentele pentru fratele lui crying Nu știu ce sa fac în situația asta, am căzut în anxietate, sunt trista, m-am izolat de toți. Săruturile și îmbrățișările lui nu mai au leac pentru mine. Un simplu mesaj de la fratele lui îmi îndulcește inima. Maxim. Nu știu ce sa fac ajutati-ma! Cu fratele lui nu pot sa fiu pentru ca el nu are sentimente pentru mine și e leșinat după o mucoasa de 13 ani cu care a stat doar 3-4 zile, e leșinat de luni bune. Dacă vreau sa mă despart de el refuza sa creadă ca pot sa fac ăsta, îl doare sufletul. Ce sa fac? Sa îl las chiar dacă el refuza sa creadă ca pot face asta? Dacă l-aş lasa, sincer, m-ar durea puțin și nu știu de ce m-ar durea având în vedere ca atingerile lui și sărutările lui nu-mi mai îndulcesc sufletul. Voi ce ziceți sa fac? Funda! crying

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Soluția optimă e să îi lași pe amândoi. Iar actualul (big brother), merită o explicație. Una sinceră - că nu poți rămâne cu el pentru că ai picat în muci după frati-su, iar cu ăla nu poți fi pentru că e prea puțoi. Și frati-su pe deasupra.

3 răspunsuri:
| mentholinks a răspuns:

Asta se intampla cand te combini doar de dragul de a avea un iubit.

Răspuns utilizator avertizat