| d3utzsa a întrebat:

Vreau si eu ktv sfaturi cum sa il uit pe fostul meu pr si sa nu mai ma gndsk la elx(... el e acum o tipa de vreo luna si la unii vb f urat de mine si la pr de ale mele care l-au intrebat daca ma tine la mine a zis ca nu le intereseaza pe ele si ca nu e trebuie lor ce e in inima lui...imi trimitea mesaje sa nu il mai caut iar tmp d 6luni nu am stiut nimic unul d celalalt si tot el m-a cautat! am fost cu el 1 an si 2 luni si il iubesc mai mult ca viata mea dar el vrea doar sa isi bata joc de mine pentru ca stie ca il iubessccryingsau daca tine l mine nu imi arata si din aceasta cauza nici nu mai stiu ce sa credx(sad

voi ce parere aveti?sadcum sa il uit? sau cel putin sa nu mai ma gnd asa non-stop la el.
de cate ori aud numele lui sau ceva dsp el incp sa plang fara sa vreau!
vreau sa il fac sa se intoarca l mine dar nu stiu cumsad
vreau sa sufere si el la fel cum sufar eu

4 răspunsuri:
| Delire a răspuns:

Cand iti aduci aminte de el, incearca sa te gandesti la defectele lui! sigur merge de ex: avea nasu marelaughingetc si stii cum se spunewinking in dragoste orice se intoarce, roata e rotunda.

| εїз a răspuns:

Vrei sa sufere? Esti o proasta si jumatate.
Vrei sa il uiti? Du-te dupa penis, si sa vezi ce repede il vei uita.

| N3rvos a răspuns:

El stei ca il iubesti si profita de asta, chestia asta este clara cristal, in momentul de fata esti ca o roata de rezerva pentru el, te mai cauta din cand in cand sa vada daca esti disponibila in caz ca nu ii merge bine sa se reintoarca la tine, cea mai buna solutie prin care ii dai si lui o lectie si iti va sfi si tie bine este sa te apropi de un baiat care crezi ca ti se potriveste(iti faci tie bien ca uiti de el si lui ii faci rau ca sa zic asa pentru ca nu te mai poate folosi in caz de cevasi o sa se oftice intr-un fel ca tea pierdutwinking ) Numai bine!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da normal asa fac si eu cu fetele. dar la una nu a mers m-a facut sa o caut eu pe ea nu ii mai da importanta nici nu il saluta pe strada si o sa vezi cum o sa te caute el pe tine nu tu pe el:d