| oannamaria a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dezamagire...plssad

Răspuns Câştigător
| Al3xandru87 a răspuns:

Pentru ce iti trebuie mesaje de dezamagire, ai amplifica sentimentul pe care il porti mai degraba cauta un fil frumos o melodie ok ( fara dezamagiri si manele de durere) sau iesi afara cu o amica si uiti de orice big hug in orice e un bine si mai mult rau faci daca vei cauta status dezamgiri sau ceva de genu. viata merge inainte. si te pune la grele incercari:*

3 răspunsuri:
| Fashion a răspuns:

Intra pe statusuri.ro si iti alegi tu categoria... funda? pls :X :* puppy dog eyes

| KidDaCuOcHiAlBaStRi a răspuns:

Daca n-ar fi,
Lumea ar pieri,
Daca multa este,
Lumea prapadeste.

| Deyutzica a răspuns:

•Regreti pentru ca acum nu mai vin, am plecat si n`o sAa mai vin.Tu plangi iar mie`mi vine sa rad dar gandeste`te ca a fost invers in tReCut.

•Dorul e ca focul in care ard sperantele, dorintele si durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

•Foaie verde puisor, thu dAi BUZZ, eu dAu IGNORE.

Gata, nu mai am chef sa scriu.(*da`mi te rog raspuns castigator)rose :O3hee hee