| FluTuRaS_2810 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri de dragoste pentru el...plz...daca s-ar putea compse de voi(originale)

Răspuns Câştigător
| Gabriela0206 a răspuns:

Buna!
Nu sunt chiar originale dar mie mi s-au parut interesante:
"Un sarut este un mic truc, creat de natura, pentru a opri cuvintele cand vorbele devin superficiale"
"Fiecare noapte a devenit o zi senina datorita tie!"
"In vise si in dragoste, imposibilul nu exista!"
"Te iubesc! Nu doar pentru ceea ce esti, ci si pentru ceea ce devin eu cand sunt langa tine"
"Singurul cadou adevarat este o mica parte din tine!"
"Il iubesc si acesta este inceputul tuturor lucrurilor!"
"Este atat de usor sa te gandesti la dragoste, sa vorbesti despre dragoste, sa iti doresti dragostea. Dar nu este la fel de usor sa recunosti dragostea...chiar si cand o tinem in propriile noastre palme!"
Sper ca iti plac! big grin