| AnabellaXD a întrebat:

Heyyyyy TPU! Vreau si eu statusuri noi si cat mai originale si rare.despre dragoste

Răspuns Câştigător
| Jijell a răspuns:

Incearca sa le gandesti tu din suflet, mai ales daca e vorba de dragoste.

Daca ti le spune cineva pe internet, originale sigur nu vor fi, ca le vor pune inca 100 de oameni.

7 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

As putea sa iti spun unul despre viata, dar nu stiu daca vrei. ana.

| AnabellaXD explică (pentru Seby90):

Ia zihappy

| Seby90 a răspuns (pentru AnabellaXD):

Viata e ca parul din fund, scurta si plina de. ca*cat.

| AnabellaXD explică (pentru Seby90):

laughing)))))))))

| Seby90 a răspuns (pentru AnabellaXD):

No, da de ce razi?

| BreeTPU a răspuns:

Despre dragoste sa fie http://www.bree.ro/statusuri/dragoste.php putine, scrise corect gramatical si binenteles frumoase.

| cumvacumvacumvacumva a răspuns:

Era odata o fata care dorea un inel, dar prietenul ei i-a daruit un ursuletz de jucarie. Fata sa înervat si a aruncat ursuletul în strada, baiatul a vrut sa îl ridice dar a fost lovit de o masina care venea cu putere. baiatul a murit. La înmormîntare fata a strîns ursuletul în brate si sa pornit soneria care spunea vrei sa te casatoresti cu mine? Si înauntrul ursuletului a gasit un inel. P.S Hai sa învatam sa pretuim lucrurile indiferent de valoarea lor.* Ca intr-o zi le putem perde foarte usor!