| mafiotdamafiot a întrebat:

Vreau un răspuns din partea baietilor.Va plac fetele slabe cu fundul mare sau cu potrivite cu fundul mare?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru sex e ok toate, tariful conteaza parerea mea

| Violleta2022 a răspuns:

In general, baietilor le plac fetele bine proportionate, nu cele cu fundul mare.
Baietii finuti de la oras, prefera fetele subtirele, cu poponet mic si obraznic.

Cele cu fundul mare sunt foarte apreciate pe la tara, mai ales de catre tarani. happy

| pufulescu a răspuns:

Asa cum pui tu intrebarea... as zice ambele DAR conteaza inaltimea! Scunda si cu fundul mare arata oribil, indiferent ca e slaba sau mai plinuta.

| OMFGConrad a răspuns:

Pe cele care au forme decente! N-am nevoie de bidoane sau de portbagaj suplimentar!

| Kira5854 a răspuns:

Alea care fac de toate laughing

| ZyRRe a răspuns:

Nici scândure dar nici supraponderale, nici balcoane de 2 m dar nici alune, nici fundul cât luna dar nici fese plate.

| Kira5854 a răspuns (pentru ZyRRe):

Asta suna filozoficlaughing

| Demostene a răspuns:

Diferiti baieti au diferite gusturi, nu exista un raspuns universal, dar in general oamenii sunt atrasi de oameni sanatosi. Fetele nu ar mai trebuii sa-si bata capul cu aspectul lor, ar trebui sa te accepti asa cum esti si sa incerci sa duci o viata buna si echilibrata, si cu timpul vei atrage si persoana potrivita.
Dar cum am spun diferiti baieti au diferite gusturi!