| maryangelll a întrebat:

Intrebare pentru baieti! In materie de fizic: ce apreciati mai mult la o fata dintre astea: fundul sau sanii? Sau ce forma de silueta va place cel mai mult? Va plac femeile slabe sau potrivite?

7 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Apreciez si fundul si sanii.Silueta o prefer ceva potrivita ca urasc fetele foarte slabe care le pot ridica intr-o mana...

| Mann02 a răspuns:

Pai eu ma uit in ambele directii de exemplu, si desigur potrivite, asta insemnand ca nu ma deranjeaza daca e unpic mai slabuta decat trebuie dar nu deget. La fel, sani potriviti si preferabil fermi big grin si la fund acelasi lucru happy

| Orte95 a răspuns:

Fundu + sa fie slabuta (nu skelet)

| ZaineaM a răspuns:

1. aleg fundul
2. depinde ce intelegi prin potrivita, daca burta nu este in relief, colaceii pe afara si picioarele(sus) cat un bidon de 5 l. atunci aleg potrivite

| shtefy a răspuns:

Fundul,apoi sanii... happy
pai din ce forme avem de ales? mie imi place sa fie potrivita, nici cu sunci p afara nici schiloada, numai buna...happy

| Doctoru_7315 a răspuns:

Apreciez totul ca aspect fizic la o femeie, ca sa raspund concret la intrebarea ta, apreciez si sanii si fundul, silueta slaba (nu anorexica) si potrivita.

| Greenweed a răspuns:

Eu ma uit si la sani, si la fund, si la fata big grin ...Si silueta: trebuie sa fie potrivita