| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sfat... cum sa-mi indepartez parul pubian fara lama
ca dc ma rad ma irit sad... sau sa-mi spuneti ceva creme calmante
fundita :d

5 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Coasa

| Dmonik a răspuns:

Ceara e sfanta. Nu cea de la biserica, cea epilatoare! Mergi la un salon de cosmetica, e ieftin, sigur, rapid si eficient. Lasa lama, ca devii mutant!

| Paty3 a răspuns:

Dap, creme depilatoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt creme epilatoare dar trebuie sa citesti instructiunile nu sa faci ca mine, baiat fiind mi-am dat si pe oute, dracu m-a luat, daca nu am jucat tot felul de dansuri tribale de usturime ce n-am dansat in viata mea rolling on the floor

| DZmihaelaDZ a răspuns:

Exista creme depilatoare si nu mai folosesti deloc lama. le gasesti si in farmacii :*