| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU cum scap de parul pubian? Sunt baiat si daca ma epilez cu lama ma irit rau acolo, vreau sa scap de el pentru ca transpir cum e vara si ma deranjeaza, cum pot scapa de el fara sa ma irit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Meow230 a răspuns:

As spune sa incerci cu ceara.dar doare rau.
Poti ori cu aparatul de ras, ori cu crema epilatoare. Daca nu, forfecuta. Funda?^^

3 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Tu ai nevoie de un aparat ca acesta: https://www.emag.ro/......D73FVMBBM/

Gasesti si mai ieftine, dar nu sunt de firme (re)cunoscute si acelea poate sa nu taie bine si sa te iriti mai rau.

| mudokins78 a răspuns:

Maşina de tuns în cap face minuni, fără să te irite.
Funda?

| iAMVi a răspuns:

Crema depilatoare, dar sa fie una buna, nu orice rahat