| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un sfat iubesc o fata da mi frica sa-i spun ca sa fac?

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa stai asa, cu frica in brate si sa te uiti cu jale cum o sa ti-o sufle altul!
Sa nu crezi ca o fata asteapta sa-ti faci tu curaj sa-i spui c-o iubesti.Totdeauna un baiat ii va spune unei fete ca o iubeste si pe urma se va lupta sa o convinga ca-l iubeste si ea.
Daca toate lucrurile astea le va face un altul in locul tau,fata posibil sa-l iubeasca pe el.
Pentru ca tu nici macar nu ai INCERCAT sa te pui cu ceva in evidenta,nu ai lasat-o sa te VADA,ti-ai retezat cea mai mica sansa stand fricos deoparte!
Vorbeste cu fata,fa-te remarcat,glumeste cu ea,fa-o sa te simpatizeze,apar-o, si, vei intelege cand va veni si momentul sa-i marturisesti si dragostea ta!
Mult noroc!

| micutsa19 a răspuns:

In viata daca nu riscam nu putem castiga,,, nu lasa pe maine ce poti face azi,,, Do not avoid to say I love you before it's too late!

baftawinking