| anonim_4396 a întrebat:

Vreu sa stiu, daca eu nu am nicio boala nu exista niciun risc la sexul oral, asa ii?

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Pentru ca riscul de a contacta boli in timpul unul act sexual, indiferent ce tip, sa fie zero este necesar ca ambii parteneri sa fie sanatosi si sa se respecte toate masurile de igiena.

3 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Trebuie si ca partenera/partenerul sa fie sanatos, unele boli cu transmitere sexuala, pot fi transmise in timpul sexului oral.

| doctorandus a răspuns:

Se pot lua boli ca SIDA, hepatita, etc.

| Jessica007 a răspuns:

Pentru ea/el nu ar fi niciun risc daca esti sanatos/sanatoasa.Riscul poate fi la tine daca ea/el este bolnav/bolnava.Bafta!