| diana_1758 a întrebat:

Xum iti dai seama daca o persoana te iubeste si totusi zice ca nu?

Răspuns Câştigător
| noname4me a răspuns:

Grea intrebare. in ce situatie te aflii? daca sunteti impreuna si zice ca nu te iubeste inca nu a realizat chestia asta daca v-ati despartit si zice ca nu te mai iubeste o face din orgoliu. Daca e prima varianta.si sunteti inca impreuna fi putin mai distanta si o sa vezi daca isi da interesu. daca v-ati despartit lasa`l sa respire dai spatiu si daca chiar e asa o sa vina singur inapoi asta daca nu e prea mare orgoliu ca in cazul meu ( nu eu sunt ala orgoliosu, am fost in trecut da mi-au venit mintile la cap )

2 răspunsuri:
| PinkDea a răspuns:

Daca nu se uita la tine sau se roseste cand spune ca nu. Iti spune ca nu te iubeste iar REPEDE schimba subiectul discutieiwinking

| Ale_1302 a răspuns:

Pai uită-te daca se uita la tine mult, sau daca vorbeste (se baga in seama ) cu tine. happy