| justme01 a întrebat:

A fost cineva la ASE - Facultatea de contabilitate si informatica de gestiune? Cum vi se pare? Cam cu ce "se mananca"? Ce presupune informatica de gestiune? E ceva gen TIC cum se face in liceu? Cam multe intrebari, stiu...dar am nevoie de ajutorul vostru puppy dog eyes
P.S-

1 răspuns:
| blaablaablaaa a răspuns:

Verisoara mea este la ASE si este FOARTE stresant... Nu mai are timp de ea aproape de loc are proiecte peste proiecte este foarte greu, iar la BAC a luat 9, 90. Deci... laughing