| bestia a întrebat:

ADMITERE 2011
DOMENIUL LIMBI MODERNE APLICATE, UNIVERSITATEA BUCURESTI
Traducere şi interpretare: Franceză/ Italiană/ Spaniolă/ Engleză/ Germană - O probă scrisă cu două discipline;

Ei, bine... cine stie ce include proba scrisa cu doua discipline?
Am vreo sansa sa intru la Universitatea Bucuresti pe concurs de dosare avand media 7, 5? Ma intereseaza domeniul de mai sus.

1 răspuns:
| Malvina24 a răspuns:

La buget nu ai sanse cu media asta.E micuta totusi, nu vreau sa te dezamagesc. Poate vei reusi.Succes!