| e m i l y a întrebat:

Admiterea la facultatea de medicina veterinara din Bucuresti, cluj, Iasi, Timisoara [dar Bucuresti si cluj in special] s-a facut pana acum pe baza de dosar nu? Si imi puteti spune la facultatea de medicina dentara din cluj si Bucuresti ce examen se da? Biologie de a11a si a12a? Si este la alegere chimia organica, anorganica si fizica?

1 răspuns:
| vangaelis a răspuns:

Doamne fereste. daca la medicina fie ea pentru oameni, fie pentru animale. se face admitere pe baza de dosar...e clar. Ne ducem la vale sigur.
Din ce stiam se da examen de admitere.
Cat despre subiecte nu prea stiu exact programa. Sunt mai batran happy