| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma va rog eu frumos! I-am zis surorii mele ca am dat o caracterizare la corectat la profesor dar de fapt nu i-am dato pentru ca nu era gata si azi cand am vrut sa i-o dau nu a vrut sa o mai primeasca a zis ca e prea tarziu! dar sora mea o vrea cu tot cu data si semnatura corectata ca eu i-am zis ca i-am dato nu mai ca sa nu fiu pedepsita sau certata sau altceva! CUM SA FAC? CHIAR NU MAI STIU CE SA FAC DEJA AM MINTI-TO SI NU POT SA-I ZIC ADEVARUL! MI-E FRICA! crying(((

Răspuns Câştigător
| Ralu1997 a răspuns:

Ca sa rezolvi problema, cel mai bine ar fi sa ii spui ajutorul surorii tale. eu asa fac si cu notele de la scoala...mama daca ma intreaba daca am luat vreo nota eu ii zic ca nu, dar peste o saptamana ii zic ce note am, si nu ma cearta pentru ca ii zic adevarul, mai mult se supara daca o mint!

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat