| anonim_4396 a întrebat:

Ajutoooooooooor, eu sunt la liceu cu profil tehnic si am 2 saptamani de parctica, dar nu stiu cand. Ori saptamana asta adica de maine ori de saptamana viitoare. Daca este cineva la liceu cu profil tehnic in clasa a Xl-a (a 11-a pentru cine nu stie) ziceti-mi cand incepeti practica, dau funda si vot.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai senzatia ca toate liceele au acelasi program? Lol. Pune mana pe telefon, suna la secretariat sau fa un drum pana acolo si afli. Frate, sunteti absolut batuti in cap...

| andreilyon a răspuns:

Suna-ti un coleg, nu toate liceele cu profil tehnic au acelasi program.Numai bine.

| William a răspuns (pentru andreilyon):

Pai ce crezi ca am numarul vreunuia?

| andreilyon a răspuns (pentru William):

Frate esti clasa XI, esti de 2 ani la liceu si nu ai nr de la un coleg din clasastraight face Eu sunt clasa a IX a si am nr la toti colegii din clasastraight face

| William a răspuns (pentru andreilyon):

Daca voi nu ai auzit de fb, ce sa va fac eu?