| jessyjesyxX a întrebat:

Am 12 ani si nu ma pot lasa de papusi barbie.imi place sa ma joc cu ele,ajutati-ma,sa nu credeti ca sunt nebuna, ok?

Răspuns Câştigător
| Northern a răspuns:

Buna! Fratele meu avea 17 ani cand vroia sa aiba o ferma de animalute din plastic si crede-ma nu era nebun.Pana si mie din cand imi vine sa ma joc cu papusile, mentionez ca am 15 ani nu 12. Daca unele persoane sunt de parere ca doar o persoana nebuna poate face acest lucru imi pare rau sa spun dar aceea persoana nu stie ce inseamna cuvantul ''copilarie'' si nu stie sa profite de ea. Joaca-te ma, pana mai ai timp ca dupa cand ajungi la maturitate si o sa-ti para rau.Pa-pa!

| Northern a răspuns (pentru Northern):

Fara ''cand'' din ultima fraza. Pardon.:]]

7 răspunsuri:
| Florentina_7104 a răspuns:

Eu una la 12 ani inca ma jucam cu papusileProfita de varsta ta si joaca-te ca mai incolo nu vei mai putea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu draga mea, nu esti nebuna! Profita la maxim de ani copilariei.
In plus sunt destui adulti care au colecti de papusi Barbie.

| svartirhimnar a răspuns:

Eşti nebună.

| jessyjesyxX explică (pentru svartirhimnar):

Ei bine, cum au spus cei care mia-au raspuns nu sunt nebuna, si cei care zic ca sunt nebuna nu stiu ce inseamna copilaria

| svartirhimnar a răspuns (pentru jessyjesyxX):

Bă, eu doar glumeam. Am zis intenţionat.

| ursuletlove11 a răspuns:

Buna ..cred ca si eu la varsta de 12 ani ma mai jucam cu papusile...chear si acum ma uit la filme cu barbie...
uite ce am facut eu sa nu ma mai joc :
a aparut scoala ceea ce m-a obligat sa nu ma mai joc cu papusile in timpul saptamanii fiindca apareau temele, apoi in timpul liber ieseam cu prietenele la un suc, citeam o carte, mergeam la bunici etc, ceea ce m-a facut sa nu mai am timp sa ma mai joc cu ele asa ca acum nu ma mai joc deloc cu ele
Bafta!