| cosmin396 a întrebat:

Am adus o scutire pentru motivarea a 3 absente si am predato dirigintei in parametri normali si ea nu mea motivat absentele! ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Parmalat a răspuns:

Cred ca esti la specializarea mate-info laughing

Diriginta nu functioneaza ca un algoritm in "parametri normali", ea mai uita si trebuie atentionata din cand in cand.

Incearca si tu un "doamna diriginta, ati reusit sa-mi motivati si mie absentele din scutirea aia? multumesc"winking

| AxxyAlexandra a răspuns:

Incearca sa-i amintesti, poate a uitat[e si ea om, poate are multe pe cap].

| al3xby3x a răspuns:

Pai spune-i profesoarei tale sa ti le motiveze sh cate absente ai? trebuie sa ii spui neaparat? poate a uitat poate o sa-si aduca aminte happy
eu nu stiu ce sa iti mai spun happy...

| Mihai212 a răspuns:

Spune-i sa ti le motiveze...(poate a uitat)

| bangau91 a răspuns:

Daca nu a uitat ia legatura cu directorul scolii respective