| Mark2012012 a întrebat:

Am auzit astazi la stiri ca s-au extras cele 10 variante la proba scrisa la romana la bacalaureat 2012 dar nu le gasesc. Unde le-as putea gasi pe internet?

Răspuns Câştigător
| măcheamăăăî a răspuns:

Nu se afiseaza, e la fel ca la Evaluarea Nationala.

4 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nici nu o sa le gasesti pe internet. Din ele se va alege o varianta maine dimineata.

| alexandra1993 a răspuns:

Nu se posteaza pe internet! In felul acesta, le-ar rezolva toata lumea si toti ar lua note mari la bac!

| NeXtW0WDeLiCe a răspuns:

Nu o sa se afiseze. Variantele sunt facute de ei.

| martu43 a răspuns:

Pai intra pe google si scrie numele scoli tale si pune/rezultate romana bacaloreat 2012