| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca atunci cand te inscrii la facultate trebuie sa treci si optiunile pentru camin. Este adevarat? Si daca da, cum se procedeaza si in functie de ce se fac repartizarile pentru camine?

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, la înscriere se menţionează pe Fişa de înscriere dacă doreşti cazare în Cămin!
Repartizarea în Cămin se face în funcţie de medie ( şi de alte condiţii care trebuie îndeplinite )...

Toate cele bune!

| scufitaroz a răspuns:

La unele da, dar depinde de fiecare facultate in parte, cauta pe siteul facultatii la care vrei sa te inscrii si gasesti toate informatiile de care ai nevoie.