| Sappho a întrebat:

Hey! Care sunt pasii pe care trebuie sa i urmez pentru un loc in camin la Cuza? si sunt camine separate pentru fiecare facultate in parte? Mersi mult!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Repartizarea se face se face dupa medie.

| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! Repartizarea pe camin se face dupa medie si alte criterii, daca ai medie mare o sa intri fara probleme, mai multe informatii iti ofera administratorul care se ocupa de camine in cadrul universitatii. Si da, sunt camine separate pentru fiecare facultate. Bafta! happy

| amelie25 a răspuns:

Daca ai bifat in fisa de inscriere ca iti doresti un loc in camin, asteapta terminarea admiterii si verifica listele de la secretariatul facultatii tale. Daca nu ai intrat de prima data, poti face o cerere si te pot caza si in timpul anului datorita studentilor care se retrag. Succes!