| Sara2 a întrebat:

Am auzit pe aici ca subiectele la romana au fost afisate de aseara, este adevarat? la mate m2 cand se vor afisa?

13 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

Cand intri in sala de examen si ti se inmaneaza foaia, cum sa se afiseze mai devreme?

| whoknowsit a răspuns:

De unde ai putut auzii o prostie ca asta I don't want to see

| Sara2 explică (pentru whoknowsit):

A zis cineva pe TPU, ca a vazut aseara subiectele pe net, iar in articol apare data de 1 iulie ora 16:59

| unknownn a răspuns (pentru Sara2):

Da,subiectele se stiu de mult, insa se trimit prin e-mail centrelor de examene in dimineata examenului abia.

| whoknowsit a răspuns (pentru unknownn):

Hai nu ma inebunii, si de unde ma rog le ai uh smughai fa si uh un bine si danile si noua:devil)

| unknownn a răspuns (pentru whoknowsit):

Da ce-s eu? Ma platiti pentru asta?

| whoknowsit a răspuns (pentru unknownn):

Daca ar fi subiectele bune da big grin

| unknownn a răspuns (pentru whoknowsit):

Pai eu am ciordit acele 10 variante din care se extrage una doar, n-am de unde sa stiu care pica.

| whoknowsit a răspuns (pentru unknownn):

Pai ni le dai si noua pe alea 10 si acum nah fiecare cu norocu lui, o luam la ghicilaughing

| unknownn a răspuns (pentru whoknowsit):

Ok,zi de la ce proba vrei subiectele/

| whoknowsit a răspuns (pentru unknownn):

Matematica m2 pentru maine si biologie clasele a IX-X-a pentru vineri big grin

| Sara2 explică (pentru whoknowsit):

Ti-a dat subiectele? vreau si eu la mate

| whoknowsit a răspuns (pentru Sara2):

MI-a dat pe dracu sal ia x( oricum nu stie nimic se da si el in stamba ca oricum nu facui nimic azi la mate :-