| criss:) a întrebat:

Am cautat variante de teze la istorie pentru clasa a 8-a si nu am gasit decat tezele unice.Stiti un site in care as putea gasi subiecte de teza normale sau daca sunt care mai tin minte subiectele sa mi le scrie? P. s:maine dau teza la istorie si eram curioasa sa vad cam cum sunt subiectele.Multumesc mult!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.didactic.ro

11 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Si eu dau la istorie, si imi e cam frica... unele lectii nu prea le-am invatat!

| ALice_4674 a răspuns:

Edu.ro

| Deutsa56 a răspuns:

E foarte usoara teza.Eu am dato decat din 6 lectii. A fost foarte ussor. A fost pe doua numere. Un text la vedere si intrebari p baza lui.Sa incercuim rasp. corecte, sa completam propoziiti cu cuv.La ultimul ex am avut de facut un eseu.Razboaiele dintre Traian si Decebai. Celalalt nr a avut Etnogeneza Romaneasca.Bafta!

| criss:) explică:

@Deutsa56, Mersihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cautat variante de teze la istorie pentru clasa a 8-a si nu am gasit decat tezele unice.Stiti un site in care as putea gasi subiecte de teza normale sau daca sunt care mai tin minte subiectele sa mi le scrie? P. s:maine dau teza la istorie si eram curioasa sa vad cam cum sunt subiectele.Multumesc mult! happy
Ai un raspuns pentru crisshappy?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ieu dau teza si n-am gasit nimic sunt din draganeasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna` happy! Dau si eu teza la istorie vineri`straight face. As vrea si eu cateva exercitii`! Daca mai stie cineva, macar un exercitiuu`blushing straight face... Bagati id`ul meu didiii_te_iubeste :*. Multumesc frumos`:*!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuj ca si eu caut asta
crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu dau maine si nah nu prea stiu sper sa ne descurcam

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bafta :-s

| raspuns1direct2 a răspuns:

Eu nu am invatat o lectie da sper sa iau macar 9big grinlaughing