| CrAzYRoZa13 a întrebat:

Am citit mai de mult Elevul Dima dintr-a saptea si acum imi trebuie la scoala rezumat de 2 pagini si nu imi mai amintesc tote detaliile plus ca nu mai am timp sa o recitesc. stiti va rog vreun site cu o povestire lunga din care sa trag idei sau imi puteti scrie voi cateva? multumesc mult :*

3 răspunsuri:
| Idc12345 a răspuns:

Pai...Daca Iti cere rezumat nu ai nevoie de detalii happy

| zurick a răspuns:

Doar o carte n-ai timp? Ai destul timp ca să termini și mai multe.Nici nu cred că ai citit-o odată.Pe TPU nu se fac teme.Acum poți să mă urăști.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ți timp, dragă, si recitește-o!