| Anonim54 a întrebat:

Am de facut o compunere cu "o intamplare care te'a impresionat puternic cand erai mic". Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| contpublic a răspuns:

Pai daca ai o sora sau un fratior mai mik poti scrie de nasterea lu! doar daca erai mica pe atunci, sau cand a venit mos craciun prima oara la tine!, sau zana maseluta! nu stiu rolling on the floor

sper ca te-am ajutat :*
funda?:*

1 răspuns:
| anylol3 a răspuns:

Uite asa se duce de rapa viitorul Romaniei. Copiii nu mai sunt in stare sa faca o amarata de compunere si cer sfaturi pe internetlaughing Bineinteles, de parca nu ar fi destul, primesc si raspunsuri de la persoane care habar n-au sa scrie. Si se mai mira apoi de ce au note mici... Mentionez ca am 16 ani si singurele persoane carora le ceream ajutor atunci cand nu ma descurcam cu temele (asta doar in clasele I-IV pentru ca acum sunt independenta) erau parintii mei. Este spre binele vostru sa incercati sa va faceti temele sau sa cereti ajutorul unor persoane de la care chiar puteti primi un raspuns bun. Nu pe un site unde vezi greseli gramaticale "fara numar".