| faranume_1314 a întrebat:

revin din nou acum cu o alta problema : am de facut o compunere in care sa prezint un film care m-a impresionat! va rog nu am chiar nici o idee! FUNDA+VOT

3 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Deci nu te-a impresionat nici un film? Nu ti-a ramas nici un film in cap/suflet? Nu ti-a placut nici un film intr-un mod mai special?

| XLittleGirlX a răspuns:

Cauta aici: www.clopotel.ro

| WhiteWolf7 a răspuns:

Incearca sa prezintzi "Inceptioon": ca acolo chiar are ce te impresiona.Da mi intai trebuie sa-l vezi ca asa nnai facut nicio treaba.Sau iai prezentarea de pe wikipedia(ar fi tb sa apara deja) sau caut-o pe net simplu"prezentaare Inception" sau ceva de genu