| Adina_2375 a întrebat:

Am de facut un proiect Anti-droguri si am nevoie de desene si sloganuri.Ma puteti ajuta?
Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| Lily_7736 a răspuns:

De fumezi, de te droghezi
Viata tu ai sa ti-o pierzi!
Renunta la acest viciu
Pentru ca nu iti faci niciun serviciu!
...si nu mai stiu.asta e tot ce imi aduc aminte din cls a 6-a, atunci cand, la randul meu am participat la o campanie de acest gen si mi-am intins nervii la maxim ca sa imi iasa ceva! eu iti urez bafta si sa te implici cat mai mult :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vulvatron a răspuns:

E mai simplu sa spui sincer decat sa discuti, copii nu intrati in lumea drogurilor, suntem deja prea multi laughing)

| Scumpitza a răspuns:

Poti desena multi oameni omorati,pe jos,pe strazi,bolnavi iar drogurile umbla fericite.
intre niste gratii niste droguri, iar pe margine oameni cu niste steaguri pe care sa scrie suntem sanatosi, ceva de genu.
daca imi mai vin idei sa fii sigura ca o sati mai zic.foonda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe site-ul ana.gov.ro si inspira-te.

| prideras a răspuns:

Http://2.bp.blogspot.com/......133878.jpg

http://www.vranceamedia.ro/wp-content/uploads/2011/01/nudroguri1.gif

Sloganuri : Drogurile nu te fac un personaj tragic,ci doar un personaj in afara povestii...
sau : TU o sa te duci dracu,tu bei,tu tragi, tu bagi, tu nu le lasi tu tu tu :))

| Adina_2375 explică:

Mersi

| Adina_2375 explică:

Mersi.