| adrianionescu19 a întrebat:

Am facut un an de faculate(managemnt id ) si am 3 restante iar in anul 2 nu am reusit sa platesc decat o parte din bani si am pierdut anul, acum vreau sa ma reinmatriculez din nou stie cineva ce trebuie sa fac?
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| WeaponGirl a răspuns:

Du-te vorbeste cu secretara de an,o sa te puna sa mai platesti odata taxa de inscriere si cea de confirmare la facultatea,dupa care esti reinmatriculat si iti poti continua studiile daca platesti taxa de an bineinteleshee hee restantele din primul an nu sunt o problema,,, le poti da si in ultimul an de facultate, daca acumulezi numarul minim de credite pentru a promova anul.bafta!

1 răspuns:
| adrianionescu19 explică:

La mine scrie studii studii din cauza nepati taxei?