| GeorgescuBibi0101 a întrebat:

Am intrat la Colegiul National,, Grigore Moisil" din Bucuresti pe filo. Stie careva daca am ore de dimineata sau dupa-amiaza? Dau funda!

8 răspunsuri:
| trophin a răspuns:

A mâncat o litera domn. Ce cu ofensitatea asta. Și sunt doi care spun ca se fac ore doar dimineața.

| trophin a răspuns:

A e același laughing scuze

| trophin a răspuns:

Am văzut 7:30-19:30 orar. Are "schimbul doi" happy

| Ionicaestecher123 a răspuns:

Bună
La colegiul asta orele se vor efectua de dimineață până când se termină toate orele.
Acesta nu este un colegiu care susține orele după orele 12.
Fundă?

| Ionicaestecher123 a răspuns:

Mai interesează-te am avut un prieten de se ducea dimineață niciodată după amiază, nici când a fost nebunia cu pandemia și ei încă mergea la școală.

| Ionicaestecher123 a răspuns:

La început de propoziție se scrie cu litera mare.
Și tu vrei sa îți bage lumea în seamă răspunsul când scrii cu litera MICA LA ÎNCEPUT DE PROPOZIȚIE.

| Ionicaestecher123 a răspuns:

N-am zi că se închide la ora 12 incepe de dimineață la 8 și se termină când ai făcut toate orele.
ANALFABETISM FUNCȚIONAL!

| Ionicaestecher123 a răspuns:

Wow a descoperit țăranul român TPU.
Are și el un răspuns câștigătoar si se dă șmecher.
Uita-te la mine pe profil sa vezi cate răspunsuri câștigatoare am și ce frumos și complex am dat răspunsurile cu un minim de greșeli din cauza că mă grăbeam și nu citeam încordată ce am scris și poate și autocorectorul mă tragea in jos uneori.
Ai efectiv un răspuns câștigătoar și te crezi Eminescu în locul tau as învață să tac, și apropo ai grija cu limbajul eu nu te-am jignit, și încă ceva n-are voie omul sa greșească aici?
Am făcut și eu o mica greșeală pe când tu ai făcut mai multe.